ثبت نام

         لطفاً زبان کیبورد خود را در حالت English قرار دهید
فرایند ثبت نام صرفاً جهت خرید محصول، مورد نیاز می باشد و کاربرد دیگری ندارد.
پیشنهاد می نماییم قبل از انجام ثبت نام، ابتدا به ایمیل خود وارد شوید تا از درست بودن آدرس ایمیل خود و امکان ورود به آن اطمینان حاصل نمایید.
پس از ثبت نام لطفاً ایمیل ارسالی به آدرس ایمیل خود را مطالعه نمایید.
در صورت عدم مشاهده ایمیل مربوطه، پوشه Spam و یا Promotions ایمیل خود را چک نمایید

در فیلد “نام کاربری”  لطفاً نام و نام خانوادگی خود را با حروف انگلیسی  که با یک “نقطه” از هم تفکیک شده اند وارد نمایید به عنوان مثال ali.fazeli

دلیل تاکید بر اتخاب نام و نام خانوادگی خود به عنوان نام کاربری ، امکان برقراری ارتباط بهتر با کاربران در مواقع مورد نیاز و ارائه خدمات سریعتر و پیشگیری از بروز خطا می باشد.

اطلاعات شخصی هر کاربر از جمله آدرس ایمیل در سایت محفوظ بوده و برای سایر کاربران قابل رویت نمی باشد

{"number_of_column":"1","number_of_column_desktop":"1","number_of_column_small_desktop":"1","number_of_column_tablet":"1","number_of_column_mobile":"1","auto_play":"true","auto_play_speed":"9000","scroll_speed":"700","pause_on_hover":"false","infinite_loop":"true","navigation":"true","pagination":"false","swipe_on":"false","mouse_draggable":"false","rtl_mode":"true"}

ادمین پورتال یکی از بهترین سایت های آموزشی است که تا به حال دیدم. تو ویدیوهاشون اتلاف وقت وجود نداره و از بهترین روش ها و ابزارهای آموزشی استفاده شده. تو کارشون حرفه ای هستند و مسلط. برای یادگیری دوره های شبکه ، ادمین پورتال رو  به شدت به همه توصیه میکنم.

( مانی زارع ، متخصص مرکز عملیات شبکه پارس آنلاین )

آموزش های  ادمین پورتال مناسب افرادی هست که با دیدی باز امروز هزینه میکنند تا آینده خودشون رو تضمین کنند ، اگر براتون مهمه که یک مهندس شبکه تمام عیار بشید و متمایز از خیلی از افراد دیگه و  اگر دیدتان انقدر باز هست که بدانید برای برتری آینده، لازمه که امروز هزینه های متفاوت و همت بیشتری نسبت به دیگران صرف کنید، قطعا آموزش های ادمین پوتال بهترین گزینه هست ( علیرضا نیاورانی ، مدیر عامل شرکت سیبانتک ارائه دهنده خدمات Cloud)    

برای کساییکه وقت کلاس رفتن ندارن، یه راه‌حل ایده‌آل استفاده از بسته‌های آموزشی ادمین پورتال هست که به زبان خیلی ساده و البته عمیق میتونید با یه کم تلاش، همه اونچه که نیاز دارید رو یاد بگیرید . ( احسان امیری ، مدیر شبکه و زیرساختIT شرکت داده ورزی فرادیس )

در آموزش های ادمین پورتال مفاهیم و مطالب پیچیده ، ساده سازی شدند و به گونه ای تدریس میشن که درک آن برای همه میسر است که امیدوارم همچنان تداوم داشته باشد

( امین رضا فاضل ، مسئول امنیت شبکه دانشکده علوم پزشکی نیشابور )

من با استفاده از ویدیوهای آموزشی دوره  VMware VCP 6.0 ادمین پورتال ، تونستم تو شرکتمون 3 سرور ESXi رو عالی راه اندازی کنم. به جرات میتونم بگم هیچ کلاسی نمیتونه به اندازه این آموزش ها اِنقدر مفید باشه.

(محمد مراتی ، کارشناس IT شرکت حسابداری هلو  )

تو آموزش های ادمین پورتال کاربردی ترین مباحث شبکه رو با بهترین ارائه مشاهده می کنید. دغدغه خیلی از افراد این هست که فرصت حضور در آموزشگاه ها و امکان پرداخت هزینه بالا را ندارند. آموزش های ادمین پورتال راهی مطمئن و کم هزینه برای بالا بردن سطح دانش شبکه هست

( مهدی طاهرخوئیان ، کارشناس فناوری اطلاعات شرکت  کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران )