تبلیغات

 

امروزه تبلیغات اینترنتی یکی از موثرترین نوع تبلیغات در دنیا محسوب میشود و با توجه به افزایش روزافزون کاربران اینترنتی ، اینترنت فضای مناسبی برای معرفی سایت و یا کالا و خدمات میباشد.
در حال حاضر با صرف هزینه ای ناچیز در دنیای اینترنت میتوانید سایت و یا کالا و خدمات خود را به هزاران بازدید کننده معرفی‌ نمایید و بدین ترتیب هرچه سریعتر در مسیر موفقیت خود پیش روید.

 

وب سایت ادمین پورتال که در زمینه تولید ویدیوهای آموزشی دوره های شبکه و نیز مقالات شبکه فعالیت دارد در کلمات کلیدی مانند آموزش vdi ، آموزش Kerio ، آموزش کریو ، ویدیو آموزش vmware ، ویدیو آموزش MCSE ، آموزش MCSE ، آموزش vmware و غیره در صفحه نخست موتور جستجوی گوگل قرار دارد و روزانه کاربران زیادی از طریق موتورهای جستجو وارد سایت میشوند و این ویژگی به شما این امکان را می دهد که هر روز مشتریان جدیدی را جذب نمایید.

مزیت دیگر تبلیغات در ادمین پورتال این است که تعداد جایگاههای تبلیغاتی موجود در سایت ما محدود می باشد و تبلیغ شما به خوبی توسط کاربران دیده می شود. (جهت بازدهی بیشتر تبلیغات شما تنها در دو جایگاه اقدام به پذیرش آگهی میکنیم.)

اکثر مخاطبان ادمین پورتال ، متخصصین فناوری اطلاعات میباشند (متخصصین و مدیران شبکه ، دانشجویان رشته های مرتبط با کامپیوتر و IT و برخی از صاحبان وب سایت ها وبلاگ ها,وبمستران و… می باشند.

 

آگهی در ادمین پورتال برای چه وب سایت هایی مناسب است؟
آگهی در ادمین پورتال برای کلیه سایت هایی که در زمینه فناوری اطلاعات فعالیت دارند مناسب میباشد ( سرویس دهندگان خدمات میزبانی وب ، خدمات سرور و ثبت دامنه ، شرکت ها و مجموعه های طراحی و توسعه وب سایت ، درگاه های پرداخت الکترونیکی و … )

 

قوانین و مقررات پذیرش آگهی در سایت ادمین پورتال:

  • از پذیرش آگهی وب سایت های همکار معذوریم.
  • حجم بنر های ارسالی آگهی دهندگان نباید بیش از ۸۰ کیلوبایت باشد.
  • آگهی ها می بایست از قوانین ایران پیروی کنند.
  •  ادمین پورتال فقط از وب سایت هایی که فعالیت آنها مرتبط با فناوری اطلاعات است آگهی می پذیرد.
  • مسئولیت مطالب و تصاویر درج شده در آگهی بر عهده سفارش دهنده میباشد.
  • درصورت تغییر در ماهیت سایت آگهی دهنده درطی زمان نمایش آگهی درسایت ادمین پورتال (مانند ارجاع بازدیدکنندگان به یک سایت دیگر به خصوص سایتهای غیر اخلاقی) بدون هماهنگی و یا هر موردی که به نحوی سوء استفاده از تبلیغات در ادمین پورتال باشد ، نمایش تبلیغات بلافاصله و بدون اخطار قطع خواهد شد.
  • پس از قرار گرفتن بنر در سایت هزینه دریافتی برگشت داده نخواهد شد لذا ابتدا تصمیم قطعی گرفته و سپس سفارش دهید.

توجه: ادمین پورتال مختار است بعد از بررسی آگهی ، آنرا بپذیرد یا از پذیرش آن خودداری کند!

 

در حال حاضر جایگاه تبلیغاتی موجود در سایت عبارت است از :

بنر و یا تصویر با ابعاد ۴۶۸ در ۶۰  در پایین تمام صفحات (بالای فوتر) با هزینه ماهیانه ۴۰ هزار تومان.

 

توجه :

  • حداکثر سایز هر بنر یا تصویر مورد پذیرش ۸۰ کیلوبایت است.
  • همه بنرها به صورت no-Follow در سایت قرار داده میشوند
  • نرخ نمایش هر بنر ۱۰۰ درصد میباشد.

امکان درج تبلیغات در کانال تلگرام سایت ( GoAdminPortal@ ) نیز وجود دارد.

 

برای درخواست تبلیغات ، بنر یا تصویر مورد نظر خود را به همراه آدرس سایت مورد نظر، به آدرس ایمیل zargham.hamed@gmail.com ارسال نمایید.