سوالات متداول

سوالات متداول

1- آیا می‏‌توانم به جای خرید و دانلود اینترنتی ، با مراجعه به محل محصول را خریداری کرده و تحویل بگیرم ؟

با توجه به اینکه ادمین پورتال یک فروشگاه اینترنتی میباشد و یکی از اهداف آن کاهش سفرهای درون شهری غیر ضروری‏ است، تمامی فایل های آموزش ها بر روی سرورهای دانلود سایت قرار داده شده اند و پس از خرید محصول به راحتی از هر مکانی در دنیا قابل دانلود میباشند و لذا پکیج ها به صورت فیزیکی بابت تحویل در محل مهیا نشده اند و چنین امکانی وجود ندارد.

۲- آیا امکان ارسال پستی محصولات خریداری شده  وجود دارد ؟

با توجه به اینکه پس از خرید محصول به راحتی میتوانید آنها را دانلود نمایید ، پیشنهاد میکنیم از این روش استفاده نمایید. حتی در مورد محصولاتی که حجم آنها مقداری زیاد است ( مانند دوره MCSE ) اگر به اینترنت مناسب بابت دانلود دسترسی ندارید ،  با پرداخت هزینه ای اندک به یک “کافی نت” در شهر خود ، در مدتی کوتاه تمامی فایل ها را برایتان دانلود می نمایند و نیاز به ارسال پستی وجود ندارد. با توجه به اینکه ارسال پستی محصولات ، مستلزم پرداخت هزینه های اضافه بابت فلش و هزینه پست بوده  و ۳ تا ۴ روز کاری طول میکشد تا محصول از طریق پست به دست شما برسد لذا به جای سفارش پستی ، با صرف هزینه ای بسیار کمتر می توانید محصولات را از سایت دانلود نمایید.

امکان ارسال محصولات در قالب دی وی دی ( به دلیل مشکلات دی وی دی ها و امکان خوانده نشدن در سیستم برخی مشتریان ) وجود ندارد و در صورت اصرار مشتری به ارسال پستی ، محصول بر روی فلش ارسال خواهد شد. با توجه به اینکه فلش ارسالی نو میباشد و قبل از ارسال تست میشود ، در صورتی که مشتری بیان نماید که سیستم وی آن فلش را نمیخواند ، هزینه خرید فلش مجدد و هزینه ارسال مجدد به عهده مشتری میباشد. لذا به منظور جلوگیری از بروز این مشکلات ، پیشنهاد ما دانلود اینترنتی محصولات به جای سفارش پستی میباشد.

۳-  آیا قیمت محصولات در سایت به روز هستند؟

بله قیمت محصولات همواره به روز می باشند.

۴- آیا امکان تخفیف در خرید محصول وجود دارد ؟

قیمت محصولات سایت در مقایسه با کیفیت و ارزش محتوای آموزشی آنها و زحمات زیادِ تولید آنها  ، پایین تر از ارزش واقعی آنها تعیین شده است تا بدین شکل همگی علاقه مندان بتوانند با صرف هزینه ای معقول و مناسب ، محصولات مورد نیاز خود را خریداری نمایند. با این حال پس از هر خرید میتوانید از کد تخفیفی که بلافاصله  برای شما ایمیل می شود استفاده نمایید.

۵- آیا در تمام ساعات شبانه روز می‌توانم سفارش خود را ثبت کنم؟

بله  در ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته می‌‏توانید سفارش خود را ثبت کنید.

۶- با استفاده از کارت کدام بانک‌ها می‌توان هزینه محصول را در سایت پرداخت کرد؟

با استفاده از همه کارت‏‌های بانکی عضو شبکه شتاب ، می توانید هزینه سفارش را به صورت آنلاین در درگاه سایت پرداخت کنید.

۷- ممکن است پرداخت اینترنتی ناموفق باشد، ولی مبلغ از حساب من کسر شده باشد؟

خیر با توجه به استفاده از درگاه پرداخت معتبر و خوشنام پی لاین pay.ir  که زیر مجموعه بانک سامان می باشد ، تا به حال هرگز چنین مواردی اتفاق نیفتاده است. حتی در موارد نادر اگر برای شخصی چنین مشکلی روی دهد ، خود بانک مغایرت‏‌ را رفع کرده و مبلغ را به صورت خودکار به حساب شما برگشت می‌‏دهد و جداگانه نیز می تواند با بانک عامل پرداخت اینترنتی تماس بگیرید تا مغایرت برطرف شود.

۸- آیا امکان ارسال فاکتور برای محصول خریداری شده وجود دارد ؟

با توجه به اینکه ادمین پورتال یک فروشگاه اینترنتی میباشد ، پس از ثبت سفارش و خرید ، به صورت خودکار یک ایمیلِ رسید حاوی نام و نام خانوادگی خریدار و نام محصولات خریداری شده به همراه هزینه پرداخت شده و نام فروشگاه که ادمین پورتال میباشد، برای خریدار ارسال میشود که می تواند به عنوان فاکتور و رسید پرینت شده و مورد استفاده قرار گیرد. به غیر از این مورد فاکتور دیگری وجود ندارد.

۹- آیا پرداخت اینترنتی هزینه محصول در سایت ادمین پورتال ، امن است؟

بله تمام بخش های سایت ادمین پورتال و به ویژه سیستم پرداخت اینترنتی آن‌ بر بستر پروتکل https که کاملاً امن میباشد و نیز با “درگاه پرداخت معتبر پی لاین pay.ir” راه اندازی شده است. با مشاهده قسمت آدرس (Address Bar)، در مرورگر خود مشاهده می نمایید که از پروتکل امن https به جای پروتکل http استفاده می‏‌شود و بدین شکل تمام اطلاعات شما به صورت رمز شده و غیر قابل دسترسی توسط هر شخص دیگر ارسال میشود.

۱۰- آیا بر روی ویدیوهای آموزشی خریداری شده ، قفل وجود دارد ؟

خیر به منظور سهولت در استفاده خریداران از محتوای آموزش ها ، بر روی آنها قفلی قرار داده نشده است ، اما هرگونه کپی و انتشار ویدیوهای آموزشی و قرار دادن آنها در اختیار دیگران شرعاً و قانوناً حرام و ممنوع میباشد و مورد رضایت تولید کننده اثر نمی باشد.

۱۱- فایل های محصولات خریداری شده تا چند روز برای هر شخص فعال و قابل دانلود است است ؟

تا ۱۵ روز و لذا پیشنهاد میشود که بعد از خریداری دوره ، هرچه زودتر و حداکثر طی ۱۵ روز محتویات خریداری شده را دانلود نمایید.

 

۱۲- چرا قیمت مجموعه های آموزشی شما نسبت به برخی از سایت های دیگر مقداری بالاتر می باشد؟

در صورت مقایسه با سایت های مختلف ، قیمت ها از برخی سایت های مشابه حتی پایین تر نیز می باشند. در کل عوامل مختلفی تعیین کننده قیمت پکیج های آموزشی هستند از جمله کیفیت دوره آموزشی از لحاظ محتوا ، روش تدریس ، جامعیت ، سناریو محور بودن ، طول دوره ، استفاده از مدرسین مجرب و موارد دیگر که ما  تمام این موارد را در محصولات آموزشی خود به بهترین شکل لحاظ نموده ایم و هزینه ویدیوهای آموزشی ما با کیفیت آنها متناسب می باشد. بسیاری از منابعی که ویدیوهای چنین دوره های تخصصی را با قیمتی پایین ارایه میکنند ، معمولاً کمیّت و کیفیت محتوای آموزش های آنها نیز در حد همان مبلغ ناچیز در نظر گرفته شده برای آن پکیج ها است  و معمولاً ویدیوهای ارزان قیمت، یا توسط افراد مبتدی و کم تجربه تدریس میشوند و یا از جامعیت لازم برخوردار نیستند.